Guatr Bitkisel Tedavi İbrahim Saraçoğlu
1 Mart 2017
Tiroid Tedavisi Bitkisel
1 Mart 2017

Guatra İyi Gelen Bitkiler

Uzman Desteği Alın

Guatra İyi Gelen Bitkiler

Guatra İyi Gelen Bitkiler, guatra iyi gelen bitkiler İbrahim Saraçoğlu, zehirli guatra iyi gelen bitkiler. Guatra İyi Gelen Bitkiler hakkında makale.

İbrahim Saraçoğlu Dereotu Kürünün Uygulanışı

3 ay boyunca çok basit olan kürümüzün uygulanması gerekiyor. Sabah, öğle ve akşam, aç karnınıza, öğünlerden 15 dakika kadar önce 1 yemek kaşığı dolusu taze yeşil dereotu birkaç kez çiğnendikten sonra 2-3 yudum su ile yutulur. Bu küre hiç ara vermeden 3 ay devam etmelisiniz.

İbrahim Saraçoğlu, dereotu kürünün ikinci ayından sonra tiroid hormonlarınızı zaman zaman kontrol ettirmenizi tavsiye ediyor. Çünkü kullandığınız ilacın miktarını azaltmanız gerekli olabilir. Sakın ilaç azaltımını hekiminize danışmadan kendi kendinize karar vermeyiniz.

Tiroid nodüllerinin küçülmesinde veya ilerlemesinde de bu dereotu kürü oldukça etkilidir. Bu kür sayesinde çok sayıda hasta, ilaç alınımından kurtulmuş ve var olan nodülleri de yok olmuştur. Gerekirse küre daha uzun zaman devam edebilirsiniz.

NOT : Hekimlerin kontrol ve önerilerini ihmal etmemelisiniz.

Bu makale sitemizde bilgi amaçlı olarak yer almaktadır. Bu makale ”kadingunlugu net” sitesinden alınmıştır. Sitemizin İbrahim Saraçoğlu ile ticari bir bağı yoktur.

Guatr Bitkisel Tedavisi için Kullanılan Bitkiler

Ceviz Yaprağı : Avrupa’da sıkça kullanılan ve Türkiye’de fazla bilinmeyen bir bitkidir. (kaynak:1organik com)

Yulaf : Guatr hastalığına yol açan tiroidin düzenli işlevi için yulaf ideal bir besin. (kaynak:milliyet com tr)

Isırgan : Guatr ve tiroid bezinin az çalıştığı durumlarda etkili olabilir. Özellikle tiroidin az çalışmasından kaynaklanan obezite gibi durumlar için faydalı olacaktır. (kaynak:alternatifterapi com)

Papatya : Guatr için birer tutam papatya ve nane kaynatılarak içilebilir. (kaynak:bitkiseldiyet com)

Sinir Otu : Taze yapraklar guatrlı bölgeye sarılırsa guatrı küçültür. (kaynak:saglikvakti com)

Lahana Yaprağı : Beyaz lahana, yağ dokusunda birikmiş toksinleri vücuttan dışarı atar. Besinler üzerinden aldığımız toksinleri, vücudumuzdaki biyotransformasyon mekanizmasını harekete geçirerek dışarı atar. (kaynak:milliyet com tr)

Guatra İyi Gelen Bitkiler hakkında yazılmış bilgi amaçlı makaleyi okudunuz. Guatra İyi Gelen Bitkiler hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz. Guatra bitkisel tedavi hakkında bilgi için uzmanlarımıza danışa bilirsiniz.

Uzman Desteği Alın

Comments are closed.